Oto mój kluczyki do szafki szkolnej. Tak, jestem jedną ze 100 szkolnych szczęściarzy.
piątek, 6 września 2013
sobota, 31 sierpnia 2013
Nożyk
Nareszcie! Znalazłam go. Jest bardzo, bardzo ostry - aż za bardzo. Bezpieczny i wygodnie się go używa. Kupiłam go za śmieszne pieniądze - 1,99 zł.
Za 2 dni szkoła... Nie idę, wole zostać przy lepieniu. No bo przecież modeliny nie trzeba wkładać do ciężkiego plecaka i latać z nią po całej szkole. I modeliny nie trzeba się uczyć, ani odrabiać.
Wy też takiego używacie?/Wy też chcecie dłuższych wakacji?
środa, 28 sierpnia 2013
Kolczyki Lodziki
Kolczyki o smaku truskawkowym. Mniam!
Pewnie zauważyliście nowy nagłówek na blogu. Sama zrobiłam.

Podoba Wam się?
niedziela, 25 sierpnia 2013
Zakupy
Ostatnio byłam na mieście i trafiło w moje ręce to, czego od zawsze szukałam. FIMO! Było kilka zestawów, ale zdecydowałam się na ten. Kupiłam też suche pastele. Znalazłam akurat te kolory, których pragnęłam. Zapłaciłam 37,20 zł.
czwartek, 22 sierpnia 2013
Kolczyki Rogaliki
Kolczyki rogaliki w cukrze. W rzeczywistości wyglądają o niebo lepiej. Wybaczcie za jakość zdjęć.
Ładne?
poniedziałek, 19 sierpnia 2013
Kolczyki Cookie Monster
Ostatnio wykonałam kolczyki sztyfty Cookie Monster. Zrobiłam ich 3 pary. Mają ruchome oczka.
Podobają się?
piątek, 16 sierpnia 2013
Paczka ze Sklepik-Dla-Was!
Dzisiaj pokażę Wam, co dostałam w mojej paczce ze strony http://sklepik-dla-was.home.pl/. Kosztowała ona 80,00 zł (z przesyłką 99,00). A oto jej skład:
Foremka do modeliny - podstawa babeczki - 25 mm
Foremka do modeliny - Wafelek do loda
Foremka - Rogalik 2
Sztuczny cukier - drobny
Fiolka / słoiczek szklany 2 cm
(2 sztuki)
Nożyk 2
(2 sztuki)
Sztyfty - 10 par
(3 komplety)
Bigle - 20 sztuk (plus kółeczka montażowe)
(3 komplety)
Baranki LOVE posrebrzane 20 szt
(6 kompletów)
Haczyki - 50 szt
(2 komplety)
Wkręty maxi - 10 sztuk
(4 komplety)
Kółeczka montażowe 4 mm
(5 kompletów)
Szklanka
(2 sztuki)
Baza pierścionka
(10 sztuk)
Baza broszki 1,5 cm
(2 sztuki)
To wszystko z mojej paczki. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie w komentarzach. Niedługo znowu zamówię paczkę. Tylko jeszcze nie wiem, z jakiego sklepu. Może z tego, może z innego... Ale to dopiero wtedy, gdy będę miała więcej kasy.
Pa!
Subskrybuj:
Posty (Atom)












