sobota, 31 sierpnia 2013

Nożyk

Nareszcie! Znalazłam go. Jest bardzo, bardzo ostry - aż za bardzo. Bezpieczny i wygodnie się go używa. Kupiłam go za śmieszne pieniądze - 1,99 zł.

Za 2 dni szkoła... Nie idę, wole zostać przy lepieniu. No bo przecież modeliny nie trzeba wkładać do ciężkiego plecaka i latać z nią po całej szkole. I modeliny nie trzeba się uczyć, ani odrabiać.


Wy też takiego używacie?/Wy też chcecie dłuższych wakacji?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz