wtorek, 13 sierpnia 2013

Początek

Hejka!

Od dziś istnieje mój blog o cudach z modeliny. Będę lepić, piec, pokazywać całą drogę mojej trudnej a zarazem ekscytującej wyprawy w nieznane, uczyć, uczyć i jeszcze raz lepić.

Kim jestem?

Jestem zwariowaną dwunastolatką.

1. Jestem Vanessa (czytaj: Wanessa). Moje imię pochodzi z Francji (nie, moi rodzice to nie Francuzi, są Polakami). Mieszkam w Tomaszowie Mazowieckim. Gdy byłam mała, mieszkałam 3 lata w Anglii - stąd szóstka z angielskiego. Mam młodszą, sześcioletnią siostrę - Michelle (czytaj: Miszel). Tak, to też francuskie imię. Podziękujcie mojemu tacie. Idziemy dalej. Przechodzę trudny okres nastoletniego buntu, który moja mama ledwo znosi. Jestem brunetką z brązowymi oczyma, która jest prawie idealna z ortografii i jest często samolubna. Żartuję, nie tak często jak sądzicie. Noszę okulary i mam aparat (stały). Uwielbiam lepić z modeliny słodkie rzeczy. Dlatego właśnie powstał ten blog.

Niedługo pokażę Wam moją paczkę, która dziś przyszła. 

Do następnego posta!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz