sobota, 31 sierpnia 2013

Nożyk

Nareszcie! Znalazłam go. Jest bardzo, bardzo ostry - aż za bardzo. Bezpieczny i wygodnie się go używa. Kupiłam go za śmieszne pieniądze - 1,99 zł.

Za 2 dni szkoła... Nie idę, wole zostać przy lepieniu. No bo przecież modeliny nie trzeba wkładać do ciężkiego plecaka i latać z nią po całej szkole. I modeliny nie trzeba się uczyć, ani odrabiać.


Wy też takiego używacie?/Wy też chcecie dłuższych wakacji?

środa, 28 sierpnia 2013

Kolczyki Lodziki

Kolczyki o smaku truskawkowym. Mniam!




Pewnie zauważyliście nowy nagłówek na blogu. Sama zrobiłam.


Podoba Wam się?

niedziela, 25 sierpnia 2013

Zakupy

Ostatnio byłam na mieście i trafiło w moje ręce to, czego od zawsze szukałam. FIMO! Było kilka zestawów, ale zdecydowałam się na ten. Kupiłam też suche pastele. Znalazłam akurat te kolory, których pragnęłam. Zapłaciłam 37,20 zł.




czwartek, 22 sierpnia 2013

Kolczyki Rogaliki

Kolczyki rogaliki w cukrze. W rzeczywistości wyglądają o niebo lepiej. Wybaczcie za jakość zdjęć.



Ładne?

poniedziałek, 19 sierpnia 2013

piątek, 16 sierpnia 2013

Paczka ze Sklepik-Dla-Was!

Dzisiaj pokażę Wam, co dostałam w mojej paczce ze strony http://sklepik-dla-was.home.pl/. Kosztowała ona 80,00 zł (z przesyłką 99,00). A oto jej skład:

Foremka do modeliny - podstawa babeczki - 25 mm


Foremka do modeliny - Wafelek do loda


Foremka - Rogalik 2


Sztuczny cukier - drobny


Fiolka / słoiczek szklany 2 cm
(2 sztuki)

Nożyk 2
(2 sztuki)

Sztyfty - 10 par
(3 komplety)

Bigle - 20 sztuk (plus kółeczka montażowe)
(3 komplety)

Baranki LOVE posrebrzane 20 szt
(6 kompletów)

Haczyki - 50 szt
(2 komplety)

Wkręty maxi - 10 sztuk
(4 komplety)

Kółeczka montażowe 4 mm
(5 kompletów)

Szklanka
(2 sztuki)

Baza pierścionka
(10 sztuk)

Baza broszki 1,5 cm
(2 sztuki)

To wszystko z mojej paczki. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie w komentarzach. Niedługo znowu zamówię paczkę. Tylko jeszcze nie wiem, z jakiego sklepu. Może z tego, może z innego... Ale to dopiero wtedy, gdy będę miała więcej kasy.

Pa!

wtorek, 13 sierpnia 2013

Początek

Hejka!

Od dziś istnieje mój blog o cudach z modeliny. Będę lepić, piec, pokazywać całą drogę mojej trudnej a zarazem ekscytującej wyprawy w nieznane, uczyć, uczyć i jeszcze raz lepić.

Kim jestem?

Jestem zwariowaną dwunastolatką.

1. Jestem Vanessa (czytaj: Wanessa). Moje imię pochodzi z Francji (nie, moi rodzice to nie Francuzi, są Polakami). Mieszkam w Tomaszowie Mazowieckim. Gdy byłam mała, mieszkałam 3 lata w Anglii - stąd szóstka z angielskiego. Mam młodszą, sześcioletnią siostrę - Michelle (czytaj: Miszel). Tak, to też francuskie imię. Podziękujcie mojemu tacie. Idziemy dalej. Przechodzę trudny okres nastoletniego buntu, który moja mama ledwo znosi. Jestem brunetką z brązowymi oczyma, która jest prawie idealna z ortografii i jest często samolubna. Żartuję, nie tak często jak sądzicie. Noszę okulary i mam aparat (stały). Uwielbiam lepić z modeliny słodkie rzeczy. Dlatego właśnie powstał ten blog.

Niedługo pokażę Wam moją paczkę, która dziś przyszła. 

Do następnego posta!