czwartek, 22 sierpnia 2013

Kolczyki Rogaliki

Kolczyki rogaliki w cukrze. W rzeczywistości wyglądają o niebo lepiej. Wybaczcie za jakość zdjęć.



Ładne?

8 komentarzy:

  1. Bardzo mi się podobają :) Zapraszam cię do obejrzenia mojego bloga -->http://sweetminiatures.blogspot.com/ pozdrawiam ! :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję. Z chęcią będę czytać Twojego bloga. ;)

      Usuń
  2. fajny blog :)

    Pozdrawiam Lewa♥
    zapraszam (mam podobnego): szafowamoda.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Hej ;-) Dzięki za komentarz o jabłuszkach na moim blogu. Rogaliki super, fajny efekt tworzy ten cukier. Też kupiłam go w sklepiku dla was tylko mam jeden wielki problem nie wiem jak go przykleić! Proszę zdradź mi czy robić to na fimo liquidzie czy klejem poprostu?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Hej.

      Niestety nie stać mnie na Fimo Liquid, dlatego kupuję klej Magik. Tworzę nim na rogaliku lub innej rzeczy jakiś szlaczek lub wzór, wkładam go do woreczka z cukrem i gotowe. Cała magia. ;D

      Pozdrawiam.

      Porada: Zawsze nakładaj cienką warstwę kleju. Dziś nałożyłam grubą i cukier zamiast być w jednym miejscu był na całym rogaliku. Ale to i tak ładnie wygląda. ;)

      Usuń
  4. Super! Serdecznie dziękuje za radę ;-) Zapraszam Cię do obejrzenia moich tutoriali: http://allyatelier.pl/category/d-i-y/ i jakbyś miała kiedykolwiek jakieś pytania, to chętnie odpowiem! ;-) Pozdrawiam, Ally.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie ma za co. Twoje tutoriale to ja znam na pamięć XD. Co do tego cukru: przetestowałabym go też z Fimo Liguid, może będzie lepiej niż z tym Magikiem. Oczywiście ja również pozdrawiam.

      PS: Żeby sztuczny cukier nie odpadł, trzeba poczekać, aby dokładnie wysechł. Ja ostatnio bawiłam się pierścionkiem i 2 razy zdrapałam przyklejony cukier (był taki ładny szlaczek :3), bo dobrze nie wysechł. ;)

      Usuń