piątek, 16 sierpnia 2013

Paczka ze Sklepik-Dla-Was!

Dzisiaj pokażę Wam, co dostałam w mojej paczce ze strony http://sklepik-dla-was.home.pl/. Kosztowała ona 80,00 zł (z przesyłką 99,00). A oto jej skład:

Foremka do modeliny - podstawa babeczki - 25 mm


Foremka do modeliny - Wafelek do loda


Foremka - Rogalik 2


Sztuczny cukier - drobny


Fiolka / słoiczek szklany 2 cm
(2 sztuki)

Nożyk 2
(2 sztuki)

Sztyfty - 10 par
(3 komplety)

Bigle - 20 sztuk (plus kółeczka montażowe)
(3 komplety)

Baranki LOVE posrebrzane 20 szt
(6 kompletów)

Haczyki - 50 szt
(2 komplety)

Wkręty maxi - 10 sztuk
(4 komplety)

Kółeczka montażowe 4 mm
(5 kompletów)

Szklanka
(2 sztuki)

Baza pierścionka
(10 sztuk)

Baza broszki 1,5 cm
(2 sztuki)

To wszystko z mojej paczki. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie w komentarzach. Niedługo znowu zamówię paczkę. Tylko jeszcze nie wiem, z jakiego sklepu. Może z tego, może z innego... Ale to dopiero wtedy, gdy będę miała więcej kasy.

Pa!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz