Dzisiaj pokażę Wam, co dostałam w mojej paczce ze strony http://sklepik-dla-was.home.pl/. Kosztowała ona 80,00 zł (z przesyłką 99,00). A oto jej skład:
Foremka do modeliny - podstawa babeczki - 25 mm
Foremka do modeliny - Wafelek do loda
Foremka - Rogalik 2
Sztuczny cukier - drobny
Fiolka / słoiczek szklany 2 cm
(2 sztuki)
Nożyk 2
(2 sztuki)
Sztyfty - 10 par
(3 komplety)
Bigle - 20 sztuk (plus kółeczka montażowe)
(3 komplety)
Baranki LOVE posrebrzane 20 szt
(6 kompletów)
Haczyki - 50 szt
(2 komplety)
Wkręty maxi - 10 sztuk
(4 komplety)
Kółeczka montażowe 4 mm
(5 kompletów)
Szklanka
(2 sztuki)
Baza pierścionka
(10 sztuk)
Baza broszki 1,5 cm
(2 sztuki)
To wszystko z mojej paczki. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie w komentarzach. Niedługo znowu zamówię paczkę. Tylko jeszcze nie wiem, z jakiego sklepu. Może z tego, może z innego... Ale to dopiero wtedy, gdy będę miała więcej kasy.
Pa!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz