niedziela, 25 sierpnia 2013

Zakupy

Ostatnio byłam na mieście i trafiło w moje ręce to, czego od zawsze szukałam. FIMO! Było kilka zestawów, ale zdecydowałam się na ten. Kupiłam też suche pastele. Znalazłam akurat te kolory, których pragnęłam. Zapłaciłam 37,20 zł.




4 komentarze:

  1. Dywanik jako tło. Pomysłowe ;*

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudne kolory FIMO:* Ja jakoś nie mogę znaleźć suchych pasteli, które będą dla mnie odpowiednie:/
    A widzę, że tak samo jak ja jesteś początkująca:D Z chęcią będę oglądać twojego bloga, bo robisz całkiem ładne rzeczy;)
    Pozdrowienia i zapraszam do siebie: http://domi-bizuteria.blogspot.com/ :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję Ci bardzo. Ja już nie jestem taka bardzo początkująca :D. Oczywiście będę czytać Twojego bloga.

      Pozdrawiam.

      Usuń