Ostatnio byłam na mieście i trafiło w moje ręce to, czego od zawsze szukałam. FIMO! Było kilka zestawów, ale zdecydowałam się na ten. Kupiłam też suche pastele. Znalazłam akurat te kolory, których pragnęłam. Zapłaciłam 37,20 zł.
Cudne kolory FIMO:* Ja jakoś nie mogę znaleźć suchych pasteli, które będą dla mnie odpowiednie:/ A widzę, że tak samo jak ja jesteś początkująca:D Z chęcią będę oglądać twojego bloga, bo robisz całkiem ładne rzeczy;) Pozdrowienia i zapraszam do siebie: http://domi-bizuteria.blogspot.com/ :)
Dywanik jako tło. Pomysłowe ;*
OdpowiedzUsuńDzięki. XD
UsuńCudne kolory FIMO:* Ja jakoś nie mogę znaleźć suchych pasteli, które będą dla mnie odpowiednie:/
OdpowiedzUsuńA widzę, że tak samo jak ja jesteś początkująca:D Z chęcią będę oglądać twojego bloga, bo robisz całkiem ładne rzeczy;)
Pozdrowienia i zapraszam do siebie: http://domi-bizuteria.blogspot.com/ :)
Dziękuję Ci bardzo. Ja już nie jestem taka bardzo początkująca :D. Oczywiście będę czytać Twojego bloga.
UsuńPozdrawiam.